Всем привет^_^ сегодня хотелось-бы выставить на продажу такой RAT вирус как CRYSOME
Проект, написанный на C#/C. Компактный, быстрый, связь осуществляется по UDP.
По всем вопрос прошу обращаться в телеграм @kitayykka
Hello everyone ^_^ today I'd like to put up for sale a RAT virus called CRYSOME.
The project is written in C#/C. It's compact, fast, and communication is via UDP.
For all inquiries, please contact me on Telegram @kitayykka
Проект, написанный на C#/C. Компактный, быстрый, связь осуществляется по UDP.
По всем вопрос прошу обращаться в телеграм @kitayykka
Hello everyone ^_^ today I'd like to put up for sale a RAT virus called CRYSOME.
The project is written in C#/C. It's compact, fast, and communication is via UDP.
For all inquiries, please contact me on Telegram @kitayykka